English PolishWitamy na stronie internetowej firmy Burner Experts Sp. z o.o. Oferujemy palniki olejowe, gazowe i gazowo-olejowe.

Firma powstała w 2009 roku z przekształcenia spółki Oilon Polska Sp. z o.o. oddziału firmy Oilon Oy z siedzibą w Lahti, Finlandia.

Burner Experts Sp. z o.o. jest wyłącznym przedstawicielem na terenie Polski Oilon Oy, wiodącego producenta palników olejowych, gazowych i gazowo-olejowych w pełnym zakresie wydajności i zastosowań włącznie z palnikami dla przemysłu okrętowego i energetyki cieplnej.

Burner Experts Sp. z o.o. oferuje:
- palniki olejowe,
- palniki gazowe,
- palniki gazowo-olejowe (dwupaliwowe),
- palniki okrętowe (wykonanie morskie),
- części zamienne do palników (pełny asortyment),
- serwis palników,
- serwis kotłowni.
Zapewniamy szybkie dostawy palników (podstawowe modele z magazynu w Gdańsku), pełnego asortymentu części zamiennych z magazynu w Gdańsku, doradztwo techniczne na najwyższym poziomie, szkolenia dla serwisu i instalatorów. Świadczymy także usługi serwisowe w zakresie obsługi, utrzymania i napraw kotłowni.

Uwaga.
Wszystkie materiały zamieszczone na stronie zapisane są w formacie PDF. Jeśli masz Acrobat Reader i chcesz tylko przeglądać - kliknij lewym przyciskiem myszy na wybranym elemencie. Jeśli chcesz pobrać dokument kliknij na nim prawym przyciskiem myszy i wybierz opcję "zapisz element docelowy jako" Jeśli nie masz programu Acrobat Reader, możesz go pobrać ze strony http://get.adobe.com/reader/.OilonProjekt i wykonanie PB
Copyright © 2011
palniki gazowe, palniki olejowe, palniki gazowo olejowe, palniki gazowo-olejowe, palniki serwis, serwis palników, service palników, palniki service, servis palników, palniki servis, oilon,Oilon