English PolishWAŻNY KOMUNIKAT!
Newsy

 

 

W związku z ogłoszonym w Polsce stanem zagrożenia epidemicznego oraz zaleceniami władz, od dnia 17.3.2020 do odwołania Burner Experts przechodzi na tryb pracy zdalnej. Do Państwa dyspozycji pozostają telefony komórkowe oraz e-mail: biuro@burnerexperts.eu. Dostawy będą realizowane w miarę możliwości, mogą jednak wystąpić opóźnienia. W tym okresie wszelkie prace serwisowe ulegają zawieszeniu, za wyjątkiem prac spowodowanych wyższą koniecznością. Zostają zawieszone przeglądy techniczne (bez konsekwencji dla uprawnień gwarancyjnych). Prosimy o wyrozumiałość. Życzymy zdrowia i wytrwałości w tym trudnym dla wszystkich okresie.

Dostawy do paczkomatów INPOST
Newsy

Z przyjemnością informujemy, że od dnia 20.11.2017 wprowadziliśmy nową usługę: dostawa do paczkomatu InPost. Mamy nadzieję, że ta opcja umożliwi Państwu łatwiejszy dostęp do części zamiennych.

GKP-350M Stream
GKP-350M Stream

Uruchomiono pierwsze w Polsce egzemplarze nowycn palników Oilon typu GKP-350M STREAM.

Zakres mocy: 880 - 4400 kW (gaz ziemny) i 1750 - 4400 kW (lekki olej opałowy).OilonProjekt i wykonanie PB
Copyright © 2011
palniki gazowe, palniki olejowe, palniki gazowo olejowe, palniki gazowo-olejowe, palniki serwis, serwis palników, service palników, palniki service, servis palników, palniki servis, oilon,Oilon